XXIV Aukcja: Sztuka Dawna

8 grudnia 2021 godz. 18:00 (Archiwalna)

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością przedstawiamy ofertę grudniowej aukcji sztuki, która obejmuje wyselekcjonowane, wysokiej klasy obiekty sztuki dawnej i współczesnej. Licytacje odbędą się tego samego dnia, a zaproponowane przez nas rozdzielenie oferty służyć ma większej przejrzystości i systematyzacji dzieł. Mamy nadzieję, że taka forma licytacji będzie dla Państwa atrakcyjna.

W katalogu sztuki dawnej warto zwrócić uwagę na dzieła wykonane przez przedstawicieli trzech pokoleń rodu Kossaków, w tym - znakomitą akwarelę Juliusza Kossaka, datowaną na 1883 rok. Interesujące pod względem kolekcjonerskim są także prace: Rafała Malczewskiego (nastrojowa akwarela), Wlastimila Hofmana (pejzaże z Palestyny), Pawła Wróbla (scena rodzajowa z górniczą orkiestrą) czy Adama Setkowicza (wielopostaciowa scena w zimowym pejzażu).

Wśród klasyków malarstwa znalazły się także obrazy Juliana Fałata, Józefa Mehoffera, Fryderyka Pautscha, Nikifora czy Jaxy-Małachowskiego.

Zapraszamy do licytacji telefonicznej, online lub pozostawienia zlecenia licytacji.

Czytaj dalej Mniej

Scena rodzajowa

Cena wylicytowana: 17 000 zł
4

Pościg, 1927

Cena wylicytowana: 18 500 zł
6

Spotkanie, 1939

Cena wylicytowana: 21 000 zł
7

Atak wilków, 1938

Cena wylicytowana: 22 000 zł
8

Patrol

Cena wylicytowana: 40 000 zł
10

Pejzaż z Bystrej

Cena wylicytowana: 38 000 zł
11

Portret kobiety, 1940

Cena wylicytowana: 25 000 zł
12

Portret pani E. T.

Cena wylicytowana: 3 800 zł
13

Żołnierz na koniu

Cena wylicytowana: 3 600 zł
14

Widok na jezioro

Cena wylicytowana: 20 000 zł
15

Nokturn

Cena wylicytowana: 20 500 zł
16

Morze Martwe, 1943

Cena wylicytowana: 11 000 zł
18

Portret w kapeluszu

Cena wylicytowana: 14 000 zł
20

Dla Martički, 1949

Cena wylicytowana: 1 000 zł
22

Szron nad Wisłoką, 1987

Cena wylicytowana: 20 500 zł
24

Białowieża, 1973

Cena wylicytowana: 4 600 zł

Zapraszamy do kontaktu

email: biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
godziny otwarcia: pn-pt: 10-18