Alpy Francuskie

ID: 4774

Proweniencja

kolekcja prywatna, Paryż

53,2 x 37 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. wytłoczeniem w papierze p. d.: "Dali"

Salvador Dalí, Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980, Michler / Löpsinger, nr referencyjny: 1225.

oznaczenie egzemplarza l. d.: "1534/1700" (ołówkiem)

Wydana przez: Dreager Fréres/Matthieu, 1969.