Chanel

ID: 5900

Proweniencja

60 x 60 cm

serigrafia barwna

Sygnatura

sygn. w druku p. g.: "Andy Warhol"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "343/2400" (ołówkiem);

na odwrocie pieczątka Carnegie Muzeum of Art, Pittsburgh: "CMOA"