Głowa, z teki: Katharsis

ID: 1127

69 x 53 cm w św. p-p. (arkusz); 64 x 48,5 cm (odcisk płyty)

miękki werniks/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M. Abakanowicz 85" (ołówkiem)

Datowanie

1985

oznaczenie l. d.: p.d.a. (ołówkiem)