Mercedes-Benz Formel-I-Rennwagen, 1989

ID: 5904

Proweniencja

35 x 43 cm (arkusz, krawędź rwana)

druk litograficzny barwny

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"

Datowanie

1989

oznaczenie egzemplarza l. d.: "689/1000" (ołówkiem);

na odwrocie pracy pieczątka Carnegie Muzeum of Art, Pittsburgh: "CMOA";

na odwrocie oprawy wklejka z informacjami o pracy w języku angielskim

Stan zachowania: delikatne zagięcie papieru