Mercedes-Benz W 125, 1989

ID: 5902

Proweniencja

42,8 x 36 cm (arkusz)

druk litograficzny barwny

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Andy Warhol"

Datowanie

1989

oznaczenie egzemplarza l. d.: "311/1000" (ołówkiem);

na odwrocie pracy pieczątka Carnegie Muzeum of Art, Pittsburgh: "CMOA";

na odwrocie oprawy wklejka z informacjami o pracy w języku angielskim