Myszka Miki

ID: 5534

Proweniencja

60 x 60 cm

technika mieszana, litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty l. d.: "Andy Warhol"

oznaczenie egzemplarza u dołu: "383/2400" (ołówkiem);

na odwrocie pieczęć: "CMOA" (The Carnegie Museum of Art) oraz naklejka hologramowa