Obżarstwo, z cyklu: Dante, Boska komedia, 1951-60, Czyściec, pieśń XXIII

ID: 2146

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

ok. 25 x 17,5 cm (odcisk), 33 x 26 cm (arkusz)

drzeworyt barwny/bawełniany papier welinowy B.F.K. Rives

- Field, Albert: s. 197, PURGATORY CANTO 23. - Michler, Ralf, Löpsinger, Lutz W., II: s. 109, nr 1095.

Datowanie

1951-60

na odwrocie napis: "#145906" (ołówkiem), Wydawca:  Editions d’Art Les Heures Claires, Paryż, 1962