Orom II

ID: 4320

Proweniencja

kolekcja prywatna, Belgia

44,2 x 37 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Vasarely" (ołówkiem)

Catalogue Raisonné vol I by Pedro Benavides, s. 27, 10.

oznaczenie edycji l. d.: "51/100" (ołówkiem)