Patient Lovers

ID: 4922

Proweniencja

50 x 66 cm (arkusz, krawędzie rwane)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty w dolnej partii kompozycji: "Dalí / 1970"; sygn. z płyty p. d.: "Dalí"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "MCXXII / MM";

pieczęć tłoczona l. d.: "Dalí";

znak wodny l. d.: "BFK RIVES / FRANCE"