Piekło, Pieśń VIII, z cyklu: Dante, Boska Komedia

ID: 4302

Proweniencja

28,8 x 21,7 cm w św. p-p. (arkusz)

drzeworyt barwny/papier B.F.K. Rives

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1039-1138.

u dołu stempel: "Dali";

- wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Title: “Die Jähzornige” / Ausgabe, c.1959/64. Original Holzschnitt aus “Dantes Göttliche / Komödie”, / hölle, im Block signiert. B.K.F. Rivespapier. / Literatur: Michler/Löpsinger 1039-1138.";

- oznaczenie: "14" (w kole, ołówkiem)