Polifem, z cyklu: Odyseja

ID: 4818

1 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Berlin

37,7 x 57,7 cm (arkusz)

litografia barwna

Sauret A., "Litografie Chagalla" [V], Monte Carlo 1984, nr 776.

Wydana przez:

Daco-Verlag Günter Blase, 1989

Stan zachowania: zagięcie papieru