W otchłani, Piekło, z cyklu: Dante, Boska Komedia

ID: 4300

Proweniencja

kolekcja prywatna, Francja

29,5 x 22,5 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna

u dołu stempel: "Dali";

na odwrocie passe-partout napis ołówkiem (słabo czytelny): "… 27 / aus … Kommodie / “… basso infono / WVŻ 195 / H43766/11"