ID: 3562

ok. 47,7 × 64,7 cm

litografia barwna/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: Dalí (ołówkiem)

Albert Field: s. 179, nr 76-2, B. ; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: ss. 158-159, nr 1444.

Datowanie

1974

znak wodny: ARCHES/FRANCE; oznaczenie egzemplarza l. d.: EA (ołówkiem); na odwrocie napis: 104 (w kółku)