ID: 1188

ok. 75,5 x 54 cm

litografia, japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem); monogram wiązany l. d. na płycie: "GALA/DALI" z koroną, kółkiem i krzyżykiem

Field, Albert: ss. 173–174.; Michler, Ralf, Löpsinger, Lutz W., II: ss. 153–155.

oznaczenie egzemplarza l. d.: 2/50 (ołówkiem)

Wydawca:

Carpentier (Editions Celami), Genewa, 1973.