OVO 11/23, z cyklu: Epicentrum Quantinum

ID: 6248

10 000 zł

50 x 50 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i autorsko opisany na odwrocie: "EPICENTRUM / QUANTINUM / OVO 11/23 / 50 X 50 / AKRYL / Jaremi Picz / J Picz" (markerem)

Do pracy dołączony autorski certyfikat sygnowany przez artystę.