Pancerz

ID: 5137

6 500 zł

Proweniencja

wys. całkowita z podstawą: 14 cm; wys. bez podstawy: 11 cm; szer.: 9 cm

brąz patynowany, kamień

Sygnatura

sygn. p. d.: "MITORAJ"