Twarz

ID: 3506

wys. bez podstawy: 6,3 cm, wys. z podstawą: 10,5 cm

stop srebra patynowany, drewniany postument

Sygnatura

sygn. p. d.: IGOR MITORAJ

Datowanie

1977

z tyłu wycisk odlewni: Bonne Année | 1977 | Bouiller | CHRISTOFLE | FRANCE