Kobaltowy pejzaż, 1960

ID: 5047

Proweniencja

16,5 x 23,6 cm

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "PODSADECKI"

Datowanie

1960

dat. l. d.: "19.7.960"