28

Orszak weselny w miasteczku, 1977

ID: 5083

12 000 - 14 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

60,3 x 50,3 cm

technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d: "Wróbel 1977"

Datowanie

1977

na odwrocie pieczęć (nieczytelna)

4

Cena wylicytowana: 8 000 zł
6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł