ID: 1780

11 000 zł

Proweniencja

kolekcja kompozytora Zygmunta Mycielskiego

32,5 x 48 cm w św. p‑p.

olej/płyta

Sygnatura

sygn. p. d.: "eibisch" (częściowo czytelnie)