33

Portret mężczyzny, ok. 1960

ID: 6700

12 000 - 15 000 zł

7 grudnia 2023 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Austria

14 x 10,5 cm

kredka/papier

Datowanie

ok. 1960

- napis: "ZCWYRWSIPANE / SEŁO / 100 ZŁ";

- okrągła pieczątka z napisem w otoku (częściowo czytelna): "NIKIFOR MATEJKO / ARTYSTA MALARZ";

- pieczątki zgody na wywóz za granicę (częściowo czytelne)

4

Jan Skrzetuski

Cena wylicytowana: 76 000 zł
6

Dzieci

Cena wylicytowana: 22 000 zł
8

Polne kwiaty, 1922

Cena wylicytowana: 35 000 zł
13

Kazimierz

Cena wylicytowana: 13 000 zł
19

Łosie

Cena wylicytowana: 20 000 zł
25

Portret dziewczynki

Cena wylicytowana: 11 000 zł