16

Pukanie do okienka, 1936

ID: 5025

18 000 - 24 000 zł

28 kwietnia 2022 godz. 19:00

Proweniencja

30,5 x 40,5 cm

olej/sklejka

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak / 1936"

Datowanie

1936

4

Cena wylicytowana: 8 000 zł
6

Spotkanie, 1931

Cena wylicytowana: 22 000 zł
13

Anioł

Cena wylicytowana: 9 500 zł
18

W porcie - praca dwustronna, 1882

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Czerwone tulipany

Cena wylicytowana: 2 500 zł