Sanna

ID: 1943

48,6 x 59,2 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i opisany l. d. (częściowo czytelnie): "Romanowi …emu / przyjaciel / Wojciech Kossak 1904" [?]

na krośnie napis: "Retraite de Mos… 1912." [?]