Scena rodzajowa z zaprzęgiem

ID: 5065

Proweniencja

32,7 x 47,5 cm w św. ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn., dat. i opisany l. d.: "Frohes Neujahr! 1942 / A. Setkowicz"