Czerwone

ID: 2030

46,4 x 55

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "2015 / E. DWURNIK"

Datowanie

2015

Dekoracyjne, o soczystych kolorach kompozycje z kwiatów, stały się w ostatnich latach kolejnym znakiem rozpoznawczym twórczości artysty. Tulipany wydają się być ulubionymi kwiatami Dwurnika. Pomimo częstego ich powielania, artysta dba o niepowtarzalność każdego pociągnięcia pędzla. Impastowo malowane, gęste warstwy farby dodają pracy przestrzenności.

na odwrocie sygnatura wraz z opisem: "2015 / E. DWURNIK / "CZERWONE" / NR: XXIII - 717 / =5276="