Kraków

ID: 2112

Proweniencja

kolekcja, prywatna, Polska

46 x 55 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. u dołu: "2017 / E. DWURNIK"

Datowanie

2017

Na popularność wedut Edwarda Dwurnika składają się m. in. kunszt malarski, przestrzenna wyobraźnia i niebanalne urozmaicenia dodawane przez artystę w architektoniczny krajobraz. Barwne kompozycje to jeden ze znaków rozpoznawczych jego twórczości. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Dwurnik po prostu lubił malować polskie miasta i tę sympatię daje się wyczuć w powielanej wielokrotnie tematyce.

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "2017 / E. DWURNIK / „KRAKÓW” / NR: IX - 2297 - 6876"; Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez artystę.