Obraz 2024

ID: 1591

11,2 x 8,5 cm w świetle ramy

olej/płyta

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "D.G./04"

Datowanie

2004

opisany na odwrocie: Jerzy Duda-G / 2024/2004

Proweniencja:

kolekcja rodziny artysty