Pływak

ID: 947

20,2 x 13,7 cm w św. p-p.

piórko/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Oszczędna, rozpoznawalna dla artysty kreska, surowość kompozycji i charakterystyczny rys sylwetki składają się na oferowaną kompozycję. Co ciekawe, praca oprócz sygnatury artysty wzbogacona jest także fragmentem jego autorskich zapisków. Unikatowy zestaw artystyczny to ciekawa propozycja kolekcjonerska.

na odwrocie odręcznie pisany tekst artysty na temat teatru lalkowego

Proweniencja:

– dar artysty

– kolekcja prywatna, Polska