Portret męski

ID: 4657

Proweniencja

29,5 x 19 cm w św. p-p.

litografia

Sygnatura

sygn. p. d.: "JERZY NOWOSIELSKI" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d.: 42/300