Plaża

ID: 1089

24,5 x 35 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na krośnie: "J. NOWOSIELSKI 1990"

Datowanie

1990

Potwierdzenie autentyczności Fundacji Nowosielskich.