Projekt

ID: 4184

Proweniencja

22,4 x 14,7 cm

Sygnatura

sygn. u dołu: "J. N."

u góry autorski, odręcznie pisany tekst: "Zasada permanencji zawiera w sobie / w stanie potencjalnym nową zasadę powszech- / ności w pojmowaniu eucharystii"