Projekt wnętrza sakralnego

ID: 4162

Proweniencja

32,6 x 22,7 cm w świetle ramy

akwarela, tusz, ołówek/karton

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. Nowosielski"

Rozległe warstwy koloru i wyraźnie zarysowana kompozycja sprawiają, że oferowany projekt zyskuje malarską głębię. Monumentalne postaci umieszczone w przestrzeni sakralnej dowodzą rozmachu, z jakim artysta widział realizację tej koncepcji. Przyjemna dla oka, z szeroko ujętym planem praca, warta jest uwagi kolekcjonerów.