Stroje liturgiczne
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 4723
23,7 x 32 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "Jerzy Nowosielski"
Proweniencja