Szkice wnętrz sakralnych - praca dwustronna, lata 50. XX w.

ID: 4655

Proweniencja

21 x 31,5 cm w św. p-p.

tusz/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Datowanie

lata 50. XX w.

na odwrocie szkice (tuszem)