Tors, z teki Katarsis, 1985

ID: 5213

Proweniencja

75 x 55,8 cm (arkusz)

litografia, papier ze znakiem wodnym

Sygnatura

sygn. i dat. p. d. poniżej kompozycji: "M. Abakanowicz 85" (ołówkiem)

A Walking Lesson: Ab akanowicz / Markowski, Galeria Green Point Projects, Nowy Jork, listopad-grudzień 2017.

Datowanie

1985

oznaczenie edycji l. d. poniżej kompozycji: "23/100" (ołówkiem)

Wydawca: Fattoria di Celle, Edizioni della Bezuga, Florencja.