Twarze

ID: 5125

9 000 zł

Proweniencja

117 x 173,5 cm w świetle ramy (arkusz)

akwatinta barwna

Sygnatura

sygn. p. d. (kredką)

oznaczenie egzemplarza l. d.: "25/50";

na odwrocie nalepka galeryjna