Uwięzione przedmioty I, 1991

ID: 5119

Proweniencja

60 x 80 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Jan Tarasin 91"; na odwrocie sygn., dat. i opisany: "JAN TARASIN 91 / "UWIĘZIONE PRZEDMIOTY I"

Datowanie

1991

na odwrocie nalepka aukcyjna