Wnętrze cerkwi, lata 40.

ID: 6429

8 000 - 9 000 zł

5 października 2023 godz. 19:30

Proweniencja

14,5 x 21 cm

gwasz, akwarela/papier

Sygnatura

sygn. w kompozycji wzdłuż prawej krawędzi: "J. N." (ołówkiem)

Datowanie

lata 40.

na odwrocie szkic (ołówkiem)

Stan zachowania: zagięcia i drobne przedarcie papieru (lewy bok)

6

Cerkiew, 1970

Cena wylicytowana: 33 000 zł
7

Wnętrze cerkwi

Cena wylicytowana: 3 400 zł
14

Szkic cerkwi

Cena wylicytowana: 3 800 zł
20

Chrystus

Cena wylicytowana: 7 000 zł
24

Szkic

Cena wylicytowana: 3 600 zł
32

Spotkanie

Cena wylicytowana: 2 500 zł
36

Cerkiew

Cena wylicytowana: 3 200 zł