Okładka z portfolio

ID: 5942

1 900 zł

Proweniencja

33,7 x 50,8 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. stemplem graficznym p. d.: "Miró."

na odwrocie napis: "JOAN MIRÓ / Litografia original VII / 131" (drukiem) oraz "J.M/A 131" (flamastrem)

Wydana przez:

Graphis Arte Livorno dla Toninelli Arte, Milano 1972.

Cramer P., "Joan Miró. Catalogue Raisonné: Des livres illustrés", Genewa 1989.

Stan zachowania: zagięcie papieru