Kompozycja dwustronna, ilustracja do książki „L'Issue Dérobée” (Jacques Dupin), 1974

ID: 5940

3 600 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

32 x 50,5 cm (arkusz, krawędzie rwane)

akwatinta, akwaforta, sucha igła/papier tłoczony

Datowanie

1974

na odwrocie kompozycja

Wydane przez:

Maeght, Paryż, 1974.

- Cramer P., "Joan Miró. Catalogue Raisonné: Des livres illustrés", Genewa 1989;

- Dupin J., "Miró Graveur I 1928-1960", Paryż 1984, s. 89 (il. barwna).