Głowa dziewczyny, 1911-1912, odlew pośmiertny, 1998

ID: 6694

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

wys.: 55 cm

brąz (wosk tracony)

Sygnatura

sygn. u góry: "Modigliani"

Datowanie

1998

oznaczenie egzemplarza u dołu: "3/8";

pieczęć odlewni u dołu, napis w otoku: "BO MERIGHI - ARTE";

odlewnia: Merighi Arte, Bolonia

Do pracy dołączony certyfikat odlewni „Merighi Arte” w Bolonii.