Portret syntetyczny

ID: 989

28 cm x 34 cm (wymiar z podstawą)

drewno polichromowane na złoto

Datowanie

1975

pod podstawą: PORTRET SYNTETY… / GODŁO [?] „EWA” 1975 / 57/Rz/ [?]

Proweniencja: