Akt kobiecy

ID: 5353

Proweniencja

20,5 x 15,6 cm w św. p-p. (arkusz)

akwaforta, sucha igła

na odwrocie napis: "20568 / RENOIR / 141/2 x 161/2/ 4 LIN A" (ołówkiem)