Barca. Plakat z okazji 75. rocznicy FC Barcelony, 1974

ID: 5934

Proweniencja

99 x 68,4 cm

offset, litografia, papier Guarro

Sygnatura

sygn. w druku w kompozycji po prawej: "Miro"

Datowanie

1974

oznaczenie egzemplarza l. d.: "777/1500" (ołówkiem):

sucha pieczęć: "FC BARCELONA";

napis l. d.: "LA POLIGRAFIA, S. A. - BARCELONA (PRINTED IN SPAIN)" (drukiem);

napis p. d.: "DEP. LEGAL: B. 21.343-1974" (drukiem)

Druk:

La Poligrafa, Barcelona 1974.

Literatura:

- Corredor-Matheos J., "Miro’s Posters": 82;

- Cramer P., "Joan Miró Lithographs V" 1972-1975, Paryż 1992, poz. 931 (il. barwna).