Cabeza

ID: 5354

Proweniencja

70 x 50 cm (arkusz)

technika mieszana, litografia barwna

Sygnatura

sygn. w druku l. d.: "JEAN-MICHEL BASQUIAT"

oznaczenie egzemplarza p. d.: "41 [?] /100" (ołówkiem);

na odwrocie naklejka hologramowa