Czarna magia

ID: 5468

Proweniencja

70 x 50 cm (arkusz)

technika mieszana, litografia barwna

Sygnatura

sygn. z płyty w kompozycji p. d.: "Magritte"; sygn. w druku p. d.: "Magritte"

oznaczenie egzemplarza l. d.: "35/100" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona l. d.: "S. P. A. D. E. M. / Paris";

pieczęć tłoczona p. d.: "EDIZIONI ARO D’ARTE";

na odwrocie naklejka hologramowa