Dziewczynka i jej kot, z serii: Tommorrow’s Masters Series, 1965

ID: 5926

2 500 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone

37,2 x 32,5 cm (arkusz)

offset litograficzny

Sygnatura

sygn. i dat. w druku p. d.: "© KEANE / 1961"

Datowanie

1965

oznaczenie egzemplarza l. d.: "330/500" (ołówkiem);

napis p. d.: "Keane … (?) art Gallery … (?) / WK" (ołówkiem, częściowo czytelny);

na odwrocie pracy pieczęć z napisem w otoku: "KEANE INTERNATIONAL ART GALLERIES. INC. NUMBER OF REGISTERED 330/500" (numer długopisem)

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności Keane International Art Galleries Inc. z odręcznym podpisem.

Praca pochodzi z limitowanej edycji autoryzowanych wydań litografii „Tomorrow’s Masters Series”, wydrukowanej w 1965 roku.

Stan zachowania: zagięcia papieru