Kompozycja I, z cyklu: Maravillas con Variaciones

ID: 4336

Proweniencja

49,5 x 35,5 cm

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Miró"

na odwrocie certyfikat Galleri Kunst-Invest Salg z Oslo z 13.05.1991