Kompozycja II (okładka z portfolio)

ID: 5484

Proweniencja

33,7 x 50,8 cm (arkusz)

litografia barwna

Sygnatura

sygn. stemplem graficznym u dołu: "Miró."

na odwrocie napis: "JOAN MIRÓ / Litografia original X / 227" (drukiem)

Wydana przez:

Graphis Arte Livorno dla Toninelli Arte, Milano 1972.

Stan zachowania: zagięcie papieru